Spodenki damskie dla każdej kobiety

szorty damskie

Wiele kobiet wystrzega się noszenia krótkich spodenek, sądząc że jest to element garderoby przeznaczony dla pań o nienagannej figurze. A wbrew pozorom, spodenki damskie nosić może niemal każda kobieta, wystarczy wybrać tylko szorty damskiemodel dopasowany do typu sylwetki.

Szorty damskie dla szczupłych kobiet

Szczupłe panie mają to szczęście, że mogą pozwolić sobie na noszenie niemal wszystkiego. Ich zazwyczaj zgrabne nogi prezentują się fenomenalnie w krótkich spodenkach o każdej długości. To dla nich przeznaczone są ultra krótkie spodenki – w takich oszałamiająco będą się prezentować bardzo długie nogi. Posiadaczki szczupłych nóg mogą pozwolić sobie na założenie do krótkich spodenek obuwia sportowego. Panie o krótszych nogach mogą zdecydować się na obuwie na koturnie, które optycznie wydłuży nogi.

Spodenki damskie dla puszystych

Nawet panie przy kości z powodzeniem mogą nosić szorty damskie. Wystarczy, że wybiorą te o nieco wydłużonej nogawce, kończącej się nad kolanem. Lepiej też, jeśli wybrane przez nie spodenki będą posiadały gładką fakturę materiału, bez nadmiernej ilości zdobień, które optycznie mogą pogrubić uda.

Podsumowując, spodenki damskie to element garderoby idealny na gorące, letnie dni. Wcale nie jest on przeznaczony wyłącznie dla młodych, szczupłych dziewczyn. W sklepach znaleźć można tak wiele rodzajów szortów damskich, że każda kobieta będzie w stanie znaleźć model, w którym poczuje się komfortowo i będzie wyglądać obłędnie. Krótkich spodenek latem wcale nie trzeba się bać!