Gadżety, które warto zabrać na plażę

etui wodoszczelne

jakie etui na telefon

Sezon urlopowy obecnie trwa w pełni. Znaczna ilość urlopowiczów wybiera się na wakacje nad morzem, jeziorem lub decyduje się na regularne wypady na basen. Spędzając wolny czas nad wodą, warto sięgnąć po kilka niezbędnych gadżetów, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

Zegarek wodoodporny

Zegarki są gadżetami, które w erze smartfonów ulegają pewnego rodzaju zapomnieniu, zwłaszcza przez osoby młode. Tymczasem sportowe, wodoodporne zegarki często są niezwykle użyteczne podczas wypadów nad wodę. Nie trzeba się martwić o ich zamoczenie i rozładowanie, a więc doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest opuszczenie kąpieliska o dokładnej godzinie. Ponadto tego typu zegarki są zazwyczaj dość tanie i łatwo dostępne, co jest ich dodatkowymi atutem.

Etui wodoszczelne na telefon

Gadżet, który z kolei zapewnia bezpieczeństwo urządzeń mobilnych. Obecnie wiele smartfonów nie jest wodoodpornych, przez co łatwo o ich zamoczenie i tym samym nieodwracalne zniszczenie. Jest to szczególnie niebezpieczne podczas używania telefonu nad wodą. Aby temu zapobiec, warto zaopatrzyć się w w wodoszczelnego etui, które, odpowiednio dobrane, zapewnia całkowitą ochronę przed zamoczeniem telefonu. Ponadto smartfona w wodoszczelnym etui od Sportbody.pl można bez obaw używać również w wodzie lub bezpośrednio po wyjściu z niej, co zapewnia duży komfort użytkowania. Ponadto tego typu etui skutecznie chroni przed innymi zanieczyszczeniami, obecnymi na plaży lub na basenie – piaskiem, ziemią czy tłustym olejkiem do opalania.