Jakie akcesoria rowerowe warto kupić

etui na telefon do roweru

W dzisiejszych czasach rowerzyści do dyspozycji mają bardzo wiele różnorodnych akcesoriów rowerowych, które nie tylko podnoszą komfort jazdy, ale również znacząco zwiększają bezpieczeństwo na drodze. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które gadżety rowerowe są warte zakupu.

Porządne etui na telefon do roweru

W pierwszej kolejności warto postawić na profesjonalne etui na telefon do roweru albo na specjalny chwytak na telefon. Jest to najlepszy wybór dla tych rowerzystów, którzy podczas jazdy lubią posłuchać sobie muzyki. Bardzo wielu rowerzystów korzysta również a GPS-a w telefonie komórkowym, dlatego też przydać może się solidne etui, które będzie można zamontować na kierownicy rowerowej.

Pojemne sakwy rowerowe

Osoby, które kochają długie wycieczki powinny jak najszybciej dokupić sakwy rowerowe, dzięki którym będzie można w wygodny i bezpieczny sposób przechowywać potrzebne przedmioty. Godne polecenia są sakwy boczne i tylne, które są bardzo pojemne i co najważniejsze nie przeszkadzają podczas jazdy. Warto zadbać o to, aby materiał był nieprzemakalny, dzięki czemu akcesoria tego typu sprawdzą się także przy niekorzystnej pogodzie.

Solidne błotniki rowerowe

Każdy porządny jednoślad powinien posiadać także przednie i tylne błotniki rowerowe, dzięki którym będzie można zabezpieczyć swoje ubrania przed nieumyślnym zachlapaniem. Nowoczesne błotniki prezentują się bardzo okazale i mogą być doskonałą ozdobą każdego roweru.