Baseny gre – ogrodowe miejsce do kąpieli

baseny gre

Wiele osób posiadających ogród chciałoby mieć miejsce, które da możliwość wytchnienia w upalne dni, których co roku jest coraz więcej. Jednak wybudowanie basenu stacjonarnego wymaga uzyskania pozwoleń oraz jest kosztownym przedsięwzięciem. Dobrym rozwiązaniem jest zakup i instalacja zbiorników wodnych, jakimi są baseny gre – www.dobrebaseny.pl/BASENY-CALOROCZNE-GRE-c343.

Czym są baseny gre?

baseny greTe ogrodowe zbiorniki wodne świetnie spełniają rolę basenu dla całej rodziny. Są to konstrukcje stalowe o wysokości ponad 1 metra, które wyłożone są arkuszami blachy galwanizowanej, w taki sposób, że ich użytkowanie wyklucza ewentualne wycieki wody. Posiadają wewnętrzne ścianki ze specjalnej folii, która jest odporna na promienie UV, dzięki takiej konstrukcji ich odporność na słońce i inne czynniki zewnętrzne jest bardzo wysoka. Baseny gre można wybrać w zależności od potrzeb i preferencji spośród modeli okrągłych lub owalnych, a także od możliwości zainstalowania dodatkowego wyposażenia.

Jakie dodatkowe wyposażenie jest dostępne dla basenów gre?

Z uwagi na wysokie ścianki basenu w kompletach są dostępne odpowiednie drabinki, które ułatwiają wejście do basenu. Dodatkowym atutem takiego basenu jest możliwość zainstalowania filtrów piaskowych oraz pompy z filtrem wstępnym. Dzięki takim rozwiązaniom utrzymanie czystości wody w basenie jest znacznie ułatwione. Do ochrony basenu przed zanieczyszczeniem stosowane są dopasowane przykrycia odpowiednie do pór roku.