W co się zapakować na trening – worek adidas zamiast torby

Każdy wie, że sport to zdrowie, ale w natłoku innych zajęć często głupie wymówki mogą nas odwieść od dbania o siebie. Nie pójdziemy na trening, bo nie mamy w co zabrać ciuchów. Albo nie zapiszemy się na siłownię, bo nie mamy gdzie trzymać tej wielkiej torby. Jest na to rozwiązanie – worek adidas ze sklepu Desportivo.

Dlaczego worek jest lepszy od torby?

Torba ma sporo zalet, jest duża, pojemna, ma mnóstwo kieszeni. Docenią to zwłaszcza kobiety. Ale mnóstwo kieszeni to też mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które targamy na trening. Do tego taka torba zagraca nam mieszkanie, często trudno ją przetransportować- o dojeździe na trening rowerem praktycznie można zapomnieć, a nawet w komunikacji miejskiej bywa z nią kłopot.

Dobrą alternatywą do torby sportowej może być worek adidas. Zacznijmy od przechowywania- pusty worek praktycznie nie zajmuje miejsca. Do tego nie pomieści zbyt wiele zbędnych rzeczy. Nie do przecenienia jest stosunkowo niewielka cena w stosunku do jakości, oraz możliwość noszenia go na plecach.

Co warto zabrać ze sobą na trening

Wybierając się na trening wcale nie trzeba zabierać ze sobą astronomicznej ilości rzeczy. Oprócz stosownego stroju sportowego wystarczą klapki i ręcznik, by móc odświeżyć się po treningu. Napoje, zarówno wodę jak i napój izotoniczny, zwykle dostaniemy na miejscu, ale ich ceny mogą być nieporównywalnie wyższe niż w spożywczaku. Jeżeli faktycznie tak jest, dobrze jest jeszcze do plecaka wrzucić swoją butelkę, najlepiej jedną z tych wielokrotnego użytku. Wszystkie te rzeczy bez problemu pomieści worek adidas, a kobiety o długich włosach bez problemów dorzucą tam jeszcze szczotkę.