Narty Stockli

Stockli Swiss Sports AG to szwajcarski producent sprzętu narciarskiego. Narty Stockli są produkowane z ogromną precyzją, jak można się domyślić po pochodzeniu firmy: Szwajcarzy cenią swoje narty na równi z rodzimymi zegarkami.

Co ciekawe, firmą zarządzają prawnukowie Josefa Stockli, założyciela działalności w 1935 roku, którzy rocznie wytwarzają 50 tyś. nart i ani sztuki więcej, powołując się na wyższość jakości nad ilością. Na uznanie zasługuje fakt, że narty nadal produkowane są głównie ręcznie, mimo wszechobecnej automatyzacji. Produkty tej firmy cieszą się uznaniem wśród zawodników z czołówki alpejskiego Pucharu Świata, a ich sprzęt wśród narciarskiej społeczności jest uznawany za niemal legendarny.

Ponadto, narty Stockli po raz kolejny w tym roku otrzymały najwyższe oceny nadawane przez międzynarodowe magazyny narciarskie. Produkty tej firmy często są polecane w wypożyczalniach, według ekspertów bardzo słusznie: dobrze trzymają się stoku, łatwo się prowadzą i dają radę w każdych warunkach. Stockli najbardziej szczyci się produkcją nart zawodniczych, podchodząc do tematu jeszcze bardziej rygorystycznie, niż do standardowego zestawu.

Przygotowaniem sprzętu dla najlepszych zajmuje się osobny wydział, do którego przyjmowani są tylko eksperci. Co ciekawe, kiedy inni producenci nart po sezonie korzystają z promocji, żeby bardziej zachęcić klientów, Stockli jeszcze do niedawna utrzymywali takie same ceny przez cały rok, argumentując to faktem, że ich narty nie tracą na jakości.

Narty stockli dostępne na https://dobrenarty.pl/stockli/