Ubrania firmy Fjallraven

Szwecja kojarzy się z zimnem i dobrobytem, oraz odbywanymi do tego kraju rejsami promem. Od jakiegoś czasu również z dużą ilością imigrantów. Jest jednak jeszcze jeden obszar, w którym też kraj wyróżnia się na tle innych. Dla osób aktywnych, nie jest zagadką o czym mowa.

Ubrania dla wielu grup osób działających w terenie

Fjallraven, poza typową odzieżą outdoorowej i turystycznej, z której znana jest ta szwedzka marka, oferuje również profesjonalne produkty grupy Forest. Są to ubrania dedykowane wszystkim, którzy aktywnie spędzają czas w trudnych warunkach leśnych. Z tego powodu jest to rozwiązanie które sprawdzi się w przypadku myśliwych, ornitologów i innych pracowników z obszaru ochrony przyrody. Jednym z najnowszych przykładów szczególnej dbałości o otaczające nas środowisko wymienić można wprowadzenie przed kilkoma laty, a dokładniej w sezonie 2016 plecaków Re-Kanken, które w całości są produkowane w oparciu o materiały mające źródło z recyklingu. Są to produkty najnowszej generacji. Jeden plecak składa się z ponad dziesięciu butelek plastikowych, którym tak ciężko byłoby się rozłożyć w naturalnych warunkach, i potrzeba by było w tym celu kilkuset, a nawet więcej lat. 

Doceniona odzież Fjallraven

Fjallraven to też oparta na najnowszej generacji membran Eco-Shel grupa odzieży, które wielokrotnie były nagradzane za walory użytkowe. Podobnie rzecz ma się w przypadku spodni Keb i plecaka Kajka. Jednak to ponadczasowy, o niespotykanych właściwościach tkackich G-1000, który jest materiałem najczęściej używanym w produktach Fjallraven, stał się jego najbardziej rozpoznawalną wizytówką. Firma, swoimi produktami zachęca do aktywnego i przyjemnego spędzania jak największej ilości czasu na łonie natury, w sposób odpowiedzialny w stosunku ludzi oraz zwierząt, jak i całej przyrody. Ubrania firmy Fjallraven kupisz w sklepie sportowym PolarSport.pl