Suplementy marki Promaker: witaminy, BCAA, kreatyna

suplementy marki promaker

Suplementy marki Promaker obejmują BCAA, witaminy i kreatynę. W ofercie można znaleźć produkty, które uzupełniają niedobory w diecie. Pomagają one też zapewnić odpowiedni poziom węglowodanów, białek i tluszczy. W jakich postaciach można je znaleźć?

Suplementy marki Promaker w formie witamin

Suplementy marki Promaker obejmują witaminy. To suplementy diety, które przyjmuje się w formie tabletek lub płynu. Mają one na celu pomóc organizmowi lepiej funkcjonować. W wielu badaniach analizowano korzyści płynące z przyjmowania witamin i suplementów. Niektóre badania wykazały związek pomiędzy przyjmowaniem multiwitamin, a niższym poziomem zachorowań na raka i choroby serca. Wykazano również, że ich prawidłowy zapas jest potrzebny do syntezy białek i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Suplementy marki Promaker w formie kreatyny

suplementy marki promaker

Kreatyna jest związkiem, który naturalnie występuje w wielu produktach spożywczych. Suplementy marki Promaker zawierają ją w suplementach diety w celu zwiększenia wydajności sportowe. Jest wykorzystywana do budowy i naprawy mięśni. Niektóre badania wykazują, że może ona zwiększać beztłuszczową masę ciała i zmniejszać ilość tkanki tłuszczowej. Jest najbardziej skuteczna, gdy jest przyjmowana w połączeniu z białkiem i tłuszczem.
Może poprawić sposób, w jaki Twój mózg wykorzystuje glukozę, i może wzmocnić niektóre funkcje poznawcze. Niektóre badania wykazały, że suplementy kreatyny mogą pomóc w leczeniu osób z pewnymi schorzeniami. Jest bezpieczna i skuteczna dla zdrowych ludzi i sportowców.

Suplementy marki Promaker w formie aminokwasów

Suplementy marki Promaker w formie aminokwasów rozgałęzionych, czyli BCAA, zawierają trzy niezbędne aminokwasy, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć. Podczas gdy organizm może wytwarzać niewielkie ilości niektórych BCAA, nie jest w stanie wytworzyć ich w ilości wystarczającej do zaspokojenia potrzeb organizmu. Suplementy marki Promaker z tej kategorii pomagają uzupełnić glikogen mięśniowy (zmagazynowaną formę glukozy) po intensywnych ćwiczeniach, a także pomagają zachować tkankę mięśniową podczas ograniczania kalorii. Ponadto, badania wykazują, że BCAA mogą pomóc w kwestiach takich jak metabolizm energetyczny i kontrola apetytu.