Czołówka na biwak, do biegania i w góry

Czołówka na biwak, do biegania i w góry

Niezawodna lampka czołowa to niezwykle istotny element wyposażenia górskiego oraz  turystycznego. Doskonale przydaje się ona nie tylko w trakcie wysokogórskiej wycieczki na wybranym szlaku lecz także na kempingu. Jest to niezastąpiony kompan w czasie każdego wyjazdu.

Idealna lampka czołowa do namiotu

Czołówka to niezwykle praktyczna forma oświetlenie podczas wielu aktywności fizycznych. Ta mocowana na czole lampka sprawia, że ręce są zupełnie wolne, dzięki czemu można wykonywać nimi różne czynności. Modele o mniejszej mocy idealne nadają się na kemping, gdzie znacznie pomagają  w poruszaniu się w namiocie oraz umożliwią przygotowanie późnego posiłku.

Praktyczne czołówki do wspinaczki

Na rynku nie brakuje również modeli latarek czołowych dysponujących  mocniejszym światłem, które są bardzo często wybierane do trekkingu oraz na wspinaczki. Pozwalają one z odpowiednim wyprzedzeniem dostrzec przeszkody oraz trudności terenowe, dzięki czemu można  w pełni bezpiecznie poruszać się po zmroku w górach po zmroku.

Doskonałe czołówki do biegania

Dużą popularnością wśród wielu osób aktywnych fizycznie cieszą się także czołówki do biegania. Dzięki nim można wybrać się na ulubiony trening o dowolnej porze. Najmocniejsze modele posiadają bardzo dużą ilość światła, dzięki czemu niezawodnie spisują się podczas  szybkiej jazdy na rowerze czy tez na nartach. Latarki czołowe o dużej mocy są zazwyczaj wyposażane w rozbudowane zestawy akcesoriów, pozwalających na ich montaż na kasku lub kierownicy.

Duży wybór czołówek w konkurencyjnych cenach można znaleźć w sklepie PolarSport: https://www.polarsport.pl/akcesoria/czo.html