Rowery Full Suspension- czyli modele z pełnym zawieszeniem

Rowery Full Suspension

Jazda na rowerze stała się dziś popularną formą spędzania wolnego czasu i rekreacji. Nie należy jednak zapominać, że jazda na jednośladzie to także sport ekstremalny i wyczynowy. Rowery Full Suspension to modele, które stanowią doskonały wybór dla miłośników adrenaliny. Co warto o nich wiedzieć? 

Full Suspension i jego krótka charakterystyka

Rowery Full Suspension to model, który cechuje się pełnym, profesjonalnym zawieszeniem. Jest to jego główna cecha charakterystyczna. Doskonałej jakości amortyzator z przodu oraz z tyłu (damper), pozwala na doskonałe „wybieranie” wszelkich nierówności terenu. Oprócz tego na szczególną uwagę zasługuje także cały osprzęt znajdujący się w rowerze, który cechuje się:

  • wysoką jakością,
  • bezawaryjnością,
  • jak również trwałością i wytrzymałością,

nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Co więcej, seria Full Suspension gwarantuje większy komfort jazdy niż hardtaile, a więc typowo górskie modele rowerów. 

Gdzie możemy wykorzystać rowery Full Suspension?

Znane i cenione rowery Full Suspension to produkty, które przede wszystkim stworzone zostały z myślą o pokonywaniu górskich szlaków. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie, w którym seria Full Suspension sprawdzi się doskonale. Omawiany model będzie doskonałym do zjazdów downhill czy niezwykle popularnej w ostatnim czasie jazdy enduro. 

W znanej i popularnej linii Full Suspension wyróżnić możemy modele cross-country, trail czy enduro.